E-Mail : info@ferhataydininvestholding.com

Marina Art Hotel

Marina Art Hotel - www.marinaarthotel.com

Bu suit odalar doğal malzemeler ve soft renklerle dekore edilmiştir. Oda duvarları dekoratif sanat resimleri ile süslenmiştir. Beyazın soft tonlarının hakim olduğu doğal ahşap mobilya dekorasyonu odalara başka bir ruh katmıştır.

Çağdaş pop art tasarımı, beyaz cilalanmış mobilyalar ve duvarlarda ahşap renk desenli aksesuarlar bir araya getirilmiştir.

Sonuç olarak, hafif ve yumuşak bir atmosfer güneş ve doğadan gelen aydınlatmayı yansıtmaktadır. Panoramik balkonlar bu suitlere deniz ve doğa manzarası keyfini sunar.

RESEPSİYON 7/24

24 Saat Resepsiyon Hizmeti

TERAS AÇIK HAVUZ

Teras katında ücretsiz havuz ve şezlong

RESTAURANT & BAR

Pavurya Restaurant – Marina Bistro – Art Pub

MİNİ BAR

Tüm odalarımızda mini bar mevcuttur.

ÜCRETSİZ OTOPARK

Otel misafirlerimiz için ücretsiz otopark.

ODA SERVİSİ

Günün herhangi bir saatinde oda servisimizi kullanabilirsiniz.

KABLOSUZ İNTERNET

Kablosuz hızlı internet hizmeti

PANORAMİK BALKON

Tüm odalarımız deniz manzaralıdır.

semiramis garden ferhat aydın, semiramis garden güllük ferhat aydın, semiramis garden güllük ferhataydın invest, semiramis garden güllük ferhat aydın invest holding,
semiramis garden bodrum ferhat aydın, semiramis garden bodrum ferhat aydın invest, semiramis garden bodrum ferhat aydın invest holing, villa marina güllük, villa marina bodrum, free sea bodrum, free sea, free sea yalıkavak, marina art hotel güllük, marina art otel bodrum, hilton marina otel güllük, hilton marina hotel bodrum, bodrum villa, bodrum luxury villas, ferhat aydın invest, ferhat aydın

All Rights Reserved © 2018 Desing : Quick Shoot Creative Studio